Wrocławski Angel River z pozwoleniem na użytkowanie

2018.11.21

Dobiegła końca budowa apartamentowca Angel River, zlokalizowanego przy ulicy Walońskiej na Przedmieściu Oławskim. To kolejna prestiżowa inwestycja Angel Poland Group po ostatnio zrealizowanych OVO Wrocław i Angel Care we Wrocławiu oraz Angel Wawel w Krakowie.

Angel River to kompleks mieszkalny przy ulicy Walońskiej, który składa się z 55-metrowego apartamentowca 9-piętrowego budynku. Pod inwestycją powstał parking samochodowy na 359 stanowisk, w tym płatna strefa z kilkudziesięcioma miejscami postojowymi dla gości i klientów lokali usługowych. W garażu podziemnym jest także stacja ładowania pojazdów elektrycznych.

Łącznie inwestycja składa się z 339 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 22 do 150 metrów kwadratowych i rozkładach od 1 do 5 pokoi. Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji również ponad 250-metrową przestrzeń fitness z elementami spa. Inwestycja oferuje również w pełni wyposażoną salę zabaw dla dzieci.

Budowa Angel River wystartowała w listopadzie 2016 roku. Generalnym wykonawcą była firma Karmar S.A. Koszt inwestycji to około 110 mln zł. Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia Maćków, w oparciu o koncepcję pracowni Gottesman Szmelcman Architecture.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.