Wrocławski Angel River osiągnął wysokość 55 metrów

2017.12.28

Apartamentowiec Angel River, który powstaje przy ulicy Walońskiej 15-19 we Wrocławiu, osiągnął już stan surowy otwarty. Nad miastem góruje już 55-metrowy budynek firmy Angel Poland Group.

Na ulicy Walońskiej 15-19 trwają intensywne prace budowlane. Obecnie na terenie inwestycji Angel River, góruje już 17-piętrowa wieża, która liczy 55 metrów wysokości.

Apartamentowiec, który osiągnął już swoją docelową wysokość, oferuje łącznie 341 mieszkań o metrażach od 24 do 118 metrów kwadratowych. Właścicieli znalazło już 85 proc. lokali.

Równolegle trwają intensywne roboty murowe, instalacyjne oraz tynkarskie. Trwa montaż stolarki i ślusarki okiennej oraz wykonywane są izolacje przeciwwilgociowe dachów, loggii, balkonów, tarasów oraz na patio. Prace elewacyjne ruszą w połowie stycznia, wtedy też rozpocznie się przygotowanie pod montaż mocowań balustrad balkonowych i tarasowych.

Angel River we Wrocławiu oprócz mieszkań oferuje także między innymi strefę fitness z saunami i spa, reprezentacyjne lobby z miejscem spotkań dla mieszkańców oraz salę zabaw dla dzieci. Miejsca parkingowe znajdują się w podziemnej hali garażowej.

Generalnym wykonawcą jest firma Karmar S.A., a za projekt architektoniczny odpowiada pracownia projektowa Maćków, w oparciu o koncepcję pracowni Gottesman Szmelcman Architecture.

Angel River zostanie oddany do użytku w III kwartale 2018 roku. Szacowany całkowity koszt inwestycji to 110 mln zł.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.