Coraz wyższa konstrukcja apartamentowca Angel River


2017.08.02
Autor: Urbanity.pl
Od strony rzeki jest już gotowy stan surowy otwarty konstrukcji, a w pierwszych mieszkaniach trwają już prace murarskie - tak wygląda obecnie realizacja apartamentowca Angel River we Wrocławiu.

Inwestycja Angel River powstaje przy ulicy Walońskiej 15-19 i jest projektem deweloperskim Angel Poland Group. Konstrukcja osiągnęła już poziom piątego piętra od strony rzeki, co oznacza, że wykonawca jest na etapie stanu surowego otwartego.

W mieszkaniach prowadzone są prace murarskie, a w garażach podziemnych instalacyjne. Równolegle powstaje 9- i 17-piętrowa część konstrukcji żelbetowej wrocławskiej inwestycji.

Wykonawca przeprowadził już także prace remontowe mariny przy rzece Oławie, gdzie odnowione zostały pomosty i molo wraz z częściową wymianą desek. Odświeżona została metalowa konstrukcja i konserwacja 300 mkw. drewnianych elementów pływających. Koszt tylko tych prac wyniósł kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Deweloper zaplanował również przebudowę skrzyżowania ulic Traugutta i Mierniczej. Ta druga uzyska dzięki temu swoje przedłużenie w postaci drogi prowadzącej do Angel River.

Angel River oferuje łącznie 341 mieszkań w metrażach od 24 do 118 metrów kwadratowych z możliwością łącznie - od kawalerek do pięciopokojowych apartamentów. W budynku znajdzie się ponad dwustumetrowa strefa fitness z saunami i spa, reprezentacyjne lobby ze strefą spotkań dla mieszkańców, sala zabaw dla dzieci, a także strefę kilkudziesięciu miejsc postojowych w garażu podziemnym dla gości, czy stację ładowania pojazdów elektrycznych.

Generalnym wykonawcą jest firma Karmar S.A., a projekt architektoniczny powstał w pracowni Maćków, w oparciu o koncepcję pracowni Gottesman Szmelcman Architecture. Prace budowlane mają potrwać do III kwartału 2018 roku. Koszt inwestycji szacowany jest na 110 mln zł.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.