Angel Poland Group startuje z realizacją inwestycji Angel River

2016.10.04

Rusza kolejna we Wrocławiu inwestycja firmy Angel Poland Group, która tym razem zrealizowana zostanie przy ulicy Walońskiej 15-19 pod nazwą Angel River. Generalnym wykonawcą inwestycji została spółka Karmar.

Przy ulicy Walońskiej 15-19 ruszyła budowa dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych, w których powstanie 341 apartamentów. Od sierpnia br., na działce inwestycji prowadzone były roboty ziemne i przygotowawcze.

W pierwszej połowie października pracownicy firmy Karmar, która została wybrana na generalnego wykonawcę inwestycji, wejdą na plac budowy Angel River. Osiedle składało się będzie z dwóch budynków - pierwszy o wysokości dziewięciu pięter, a drugi siedemnastu. Łącznie zaplanowano 341 mieszkań o metrażach od 24 do 118 metrów kwadratowych.

Inwestor zaplanował również strefę fitness z saunami i spa, lobby oraz salą zabaw dla dzieci. Koszt inwestycji, która zostanie zrealizowana w trzecim kwartale 2018 roku, szacowany jest na 110 mln zł.

Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia Maćków, w oparciu o koncepcję renomowanej pracowni Gottesman Szmelcman Architecture.

W połowie marca ruszyła przedsprzedaż apartamentów Angel River - niemal 150 lokali znalazło już nabywców.

Podczas rozpoczętej właśnie budowy zmodernizowane zostanie także skrzyżowanie ulic Traugutta i Mierniczej. Ulica Miernicza uzyska swoje przedłużenie w postaci drogi prowadzącej do Angel River.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.