Angel Poland Group rusza z ekspansją inwestycyjną w Polsce i nie tylko

2016.03.17

Firma Angel Poland Group, która specjalizuje się w realizacji nieruchomości luksusowych, zapowiada kolejne inwestycje i to nie tylko w Polsce. Najnowszy projekt - Angel River we Wrocławiu - to dziesiąta inwestycja grupy.

Kompleks Angel River to apartamentowiec, który powstanie nad rzeką Oławą we Wrocławiu. Projekt składa się z dwóch budynków - 11-sto i 8-kondygnacyjnego, a sam deweloper dodatkowo zagospodaruje również fragment nabrzeża, do którego będą mieli dostęp mieszkańcy.

Pierwsze prace budowlane ruszą na przełomie czerwca i lipca bieżącego roku, a zakończenie inwestycji planowane jest na trzeci kwartał 2018 roku. Angel River ma już zapewnione pełne finansowanie ze środków własnych dewelopera oraz kredytu bankowego. Za projekt architektoniczny odpowiada biuro Maćków w oparciu o koncepcję opracowaną przez paryską pracownię architektoniczną GSA odpowiedzialną m.in. za OVO Wrocław.

To nasza kolejna prestiżowa inwestycja po OVO Wrocław i Angel Care we Wrocławiu oraz zakończonym Angel Wawel w Krakowie


- mówi Ron Ben Shahar partner Angel Poland Group.

Mamy bardzo pozytywne doświadczenia związane ze stolicą Dolnego Śląska i planujemy tutaj kolejne realizacje. Zagospodarujemy kolejne działki przy Angel River, które poprawią jakość przestrzeni miejskiej w tym kwartale. Jesteśmy na etapie przygotowywania koncepcji zabudowy.


Angel Poland Group inwestuje również w rozwój sieci kompleksowych centrów seniora pod nazwą Angel Care. Pierwszy taki ośrodek powstaje we Wrocławiu, którego budowa dobiega końca. Drugim polskim miastem, gdzie zrealizowany zostanie podobny projekt jest Kraków. W stolicy Małopolski powstanie także nowa ekskluzywna inwestycja typu mixed-use - grupa zapowiada budowę apartamentów i luksusowego hotelu.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


  • krakus102
    Gość
    2018-06-01 23:09:01
    Karygodne barbarzyństwo jakie ma miejsce w Krakowie przy budowie gigantycznego hoteliszcza to horrendum! Ludzie, którzy doprowadzili do stworzenia tego koszmaru powinni na zawsze stracić poważanie w świecie urbanistyki i architektury. Totalne zniszczenie chronionego najwyższym prawem UNESCO charakteru urbanistycznego miasta. Obleśna plomba mieszkałna z zachowanym frontonem. Dominanta konkurująca z Wawelem. Przykład najgorszych, najbardziej wieśniackich i dyletanckich metod, gdzie nie liczy się nic tylko KASA.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.