Angel River we Wrocławiu pnie się już w górę

2017.05.25

Wrocławskie osiedle Angel River, które powstaje na Przedmieściu Oławskim osiągnęła już tzw. stan zero. Z tej okazji odbyło się podpisanie aktu erekcyjnego. Inwestorem jest Angel Poland Group, a generalnym wykonawcą firma Karmar.

Angel River oferuje 341 mieszkań o powierzchni od 24 do 118 metrów kwadratowych, w układach od kawalerek po lokale pięciopokojowe o wysokości około 3 metrów. Mieszkańcy inwestycji będą mieli wiele udogodnień, w tym m.in. strefę fitness z saunami i spa, reprezentacyjne lobby, salę zabaw dla dzieci oraz podziemną halę garażową czy stację ładowania pojazdów elektrycznych.

Obecnie na działce przy ulicy Walońskiej trwa budowa pierwszego z dwóch budynków, który będzie miał wysokość dziewięciu pięter. Łącznie powstanie 18 kondygnacji naziemnych oraz 3 podziemne. Najbliższe tygodnie upłyną pod znakiem intensywnych robót żelbetowych związanych z wnoszeniem kolejnych kondygnacji budynku. Niezależnie rozpocznie się montaż instalacji sanitarnych i elektrycznych w części garażowej.

Ta część inwestycji Angel River zakończy się w trzecim kwartale 2018 roku. Projekt architektoniczny przygotowało biuro Maćków, w oparciu o koncepcję pracowni Gottesman Szmelcman Architecture.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.