Trwa budowa części podziemnej inwestycji Angel River we Wrocławiu

2017.01.24

Na budowie wrocławskich budynków apartamentowych Angel River, trwają intensywne prace żelbetowe, a na działce stoją już dwa wysokie żurawie. Równolegle trwa także sprzedaż mieszkań, których w ofercie pozostała już tylko połowa z dostępnych lokali.

Budynki Angel River, to projekt deweloperski firmy Angel Poland Group. Inwestycja składa się z 10-kondygnacyjnego obiektu oraz wieży mieszkalnej o wysokości siedemnastu pięter.

Na działce przy ulicy Traugutta pracują już dwa żurawie wieżowe o wysokościach 74 m i 48 m. Trzeci żuraw ma się pojawić pod koniec lutego. Wykonawca obecnie prowadzi roboty żelbetowe, zbrojone i betonowane są poszczególne pola robocze płyty fundamentowej oraz ścian i słupów.Ta część inwestycji Angel River, czyli części podziemnej składającej się z trzech kondygnacji, zakończy się w kwietniu br.

W apartamentowcach znajdzie się łącznie 341 mieszkań o metrażach od 24 do 118 metrów kwadratowych - od kawalerek do pięciopokojowych apartamentów. Dodatkowo w budynkach pojawi się strefa fitness z saunami i spa, a także sala zabaw dla dzieci.

W ramach inwestycji inwestor wybuduje marinę i stworzy ogólnodostępny bulwar. Projekt architektoniczny Angel River powstał w pracowni Maćków, w oparciu o koncepcję pracowni Gottesman Szmelcman Architecture. Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma Karmar.

Apartamentowce mają być gotowe w trzecim kwartale 2018 roku, a koszt inwestycji szacowany jest na 110 mln zł.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.