Angel Care dołączył do sieci domów opieki

2018.01.05

Wrocławski Angel Care, który jest pierwszym w Polsce kompleksowym centrum seniora, dołączył do sieci domów opieki MEDI-system. Obiekt powstał dzięki inicjatywie deweloperskiej firmy Angel Poland Group.

Firma MEDI-system nabyła od firmy deweloperskiej Angel Poland Group, centrum opieki nad osobami starszymi - Angel Care we Wrocławiu. Jest to już dziewiąta placówka świadcząca usługi medyczne w Polsce.

Angel Care oferuje wysoką jakość usług dla seniorów na każdym etapie starzenia się. W ośrodku mieszkają zarówno samodzielni mieszkańcy, jak i osoby wymagające całodobowej pomocy, w tym chorujące na demencję. Wrocławski obiekt podzielony został na kilka stref: Mieszkania dla Aktywnych Seniorów, Dom Opieki oraz Centrum Chorób Demencyjnych.

W ośrodku przy ulicy Borowskiej, który otwarty został w czerwcu 2016 roku, mieszka obecnie około 120 osób.

W Krakowie Angel Poland Group realizuje kolejną swoją inwestycję - w sąsiedztwie Wawelu powstają apartamenty Angel Stradom oraz 5-gwiazdkowy hotel marki Autograph Collection, należącej do sieci Marriott International. W tym samym mieście, firma planuje budowę kompleksu budynków wielofunkcyjnych, w których znajdzie się około 1500 mieszkań, biura oraz powierzchnie komercyjne.

Również w Krakowie firma zapowiada budowę kompleksu budynków wielofunkcyjnych. Znajdzie się w nim m.in. około 1500 mieszkań, biura i powierzchnie komercyjne.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.