Vantage Development z kolejną inwestycją we Wrocławiu w formule najmu długoterminowego


2022.07.20
Autor: Piotr Maślak
W niedalekiej odległości od wrocławskiego Rynku trwa budowa inwestycji Legnicka 36, która oferuje mieszkania na wynajem marki Vantage Rent. Projekt dostarczy na rynek prawie 300 lokali w formule najmu długoterminowego.

Vantage Development prowadzi obecnie projekty w formule najmu długoterminowego (PRS – Private Rented Sector) we Wrocławiu, a także kilku innych miastach. W ciągu najbliższych kilku lat portfel firmy składał się będzie z kilkudziesięciu tysięcy mieszkań na wynajem. W tym roku gotowe będą lokale Vantage Rent w Porcie Popowice i przy ul. Madalińskiego.

Z kolei przy Legnickiej 36 od kilku miesięcy trwa realizacja innego projektu, który również zaoferuje mieszkania na wynajem. W ramach inwestycji powstaje obiekt z dwiema wyższymi częściami o wysokości 10 kondygnacji. Na obszarze pomiędzy nimi znajdować się będą zielone tarasy z elementami małej architektury. Legnicka 36 oferuje lokale na w formule najmu długoterminowego, których łącznie będzie 292, a także 10 lokali usługowych oraz podziemną halę garażową na 156 miejsc postojowych. Na terenie inwestycji znajdzie się ponadto 60 miejsc na rowery.

Wejścia do klatek zaprojektowano na poziomie gruntu, a dostęp do nich zostanie ułatwiony poprzez naturalne spadki terenu od strony ul. Braniborskiej.

Projekt architektoniczny powstał w pracowni Group-Arch. Mieszkania na wynajem w inwestycji Legnicka 36 będą gotowe w IV kwartale 2023 roku.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.