Mieszkania na wynajem w Porcie Popowice we Wrocławiu


2022.11.17
Autor: Piotr Maślak
Wielofunkcyjny kompleks Port Popowice, na którym już mieszka około 2 000 osób, a docelowo osiedle oferowało będzie około 2 500 mieszkań, ma dostępne od listopada mieszkania na wynajem od marki Vantage Rent. Wrocławska inwestycja powstaje przy ulicy Popowickiej.

Port Popowice to wieloetapowa inwestycja mieszkaniowa firmy Vantage Development we Wrocławiu, która łącznie zaoferuje około 2 500 mieszkań, a także sklepy, lokale usługowe oraz tereny rekreacyjne. Inwestycja powstaje od 2018 roku i obecnie jest na półmetku realizacji.

Od listopada deweloper uruchomił w Porcie Popowice ofertę mieszkań na wynajem od marki Vantage Rent.

Konsekwentnie budujemy portfel mieszkań na wynajem Vantage Rent we Wrocławiu, Poznaniu, a wkrótce także w Łodzi. Wraz z końcem tego roku nasza sieć mieszkań będzie obejmować już 1 700 lokali. Od samego początku tworzenia Vantage Rent wiedzieliśmy, że najemcom będziemy chcieli zaoferować mieszkania w najlepszych lokalizacjach, a taką z pewnością jest Port Popowice
powiedział: Wiceprezes Zarządu Vantage Development Dariusz Pawlukowicz

Mieszkania na wynajem to łącznie 345 lokali mieszczących się w dwóch budynkach III etapu wrocławskiej inwestycji przy ulicy Popowickiej. Lokale będą stopniowo przekazywane w ręce najemców, ale już dziś można wybierać spośród mieszkań dostępnych na stronie Vantage Rent. Są to w pełni wyposażone lokale. W ofercie znajdują się mieszkania od kawalerek (czynsz od 2 637 zł) po 2-pokojowe lokale (czynsz od 2 679zł). Do comiesięcznych wydatków na mieszkanie należy dodać także opłatę eksploatacyjną.

Obecnie, projekt znajduje się na półmetku realizacji, a w samym Porcie Popowice mieszka już ok. 2 000 osób. W ciągu kilku lat okolice dawnego portu rzecznego przeobraziły się za sprawą nowych zabudowań, infrastruktury drogowej i handlowo-usługowej, w tętniącą życiem część miasta. Na terenie Portu Popowice już dziś funkcjonuje przedszkole i żłobek, salon fryzjerski oraz kosmetyczny, gabinet fizjoterapii, cukiernia czy market spożywczy. Przy projekcie powstaje także nowa linia komunikacyjna, którą w przyszłym roku pojadą pierwsze tramwaje.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.