Wiemy jak będzie wyglądał biurowiec w Porcie Popowice

2019.08.28

Warszawskaj pracownia architektoniczna WXCA zaprojektuje biurowiec, który stanie w ramach kompleksu wielofunkcyjnego Port Popowice. W sieci pojawiły się już wizualizacje planowanego obiektu.

Port Popowice to jeden z największych projektów inwestycyjnych realizowanych w granicach Wrocławia. Na 14 ha gruntów inwestor chce zbudować w sumie ponad 2500 mieszkań, obiekty o charakterze usługowym oraz rekreacyjnym. W ramach projektu ma powstać również biurowiec. Robert Konarski - Dyrektor Działu Realizacji Inwestycji Vantage Development, zapewnia, że będzie to idealne miejsce nie tylko do życia i wypoczynku, ale także do pracy.

Siedmiokondygnacyjny biurowiec będzie dysponował 13 tys. metrów powierzchni użytkowej. Projekt, charakteryzujący się przeszkloną elewacją z układem pionowych oraz poziomych przesłon, przypominających żyletki, wyszedł z warszawskiej pracowni architektonicznej WXCA. Biurowiec ma być zgodny ze wszystkimi obowiązującymi obecnie trendami, przestrzeń w nim będzie można elastycznie aranżować do potrzeb indywidualnych najemców, w parterze znajdzie się przedszkole oraz przestrzeń gastronomiczna. Na dwóch kondygnacjach podziemnych znajdzie się miejsce na 300 samochodów.

Budynek będzie spełniał wymogi certyfikatu LEED GOLD.

Źródło: urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.