Wiemy jak będzie wyglądał biurowiec w Porcie Popowice


2019.08.28
Autor: urbanity.pl
Warszawskaj pracownia architektoniczna WXCA zaprojektuje biurowiec, który stanie w ramach kompleksu wielofunkcyjnego Port Popowice. W sieci pojawiły się już wizualizacje planowanego obiektu.

Port Popowice to jeden z największych projektów inwestycyjnych realizowanych w granicach Wrocławia. Na 14 ha gruntów inwestor chce zbudować w sumie ponad 2500 mieszkań, obiekty o charakterze usługowym oraz rekreacyjnym. W ramach projektu ma powstać również biurowiec. Robert Konarski - Dyrektor Działu Realizacji Inwestycji Vantage Development, zapewnia, że będzie to idealne miejsce nie tylko do życia i wypoczynku, ale także do pracy.

Siedmiokondygnacyjny biurowiec będzie dysponował 13 tys. metrów powierzchni użytkowej. Projekt, charakteryzujący się przeszkloną elewacją z układem pionowych oraz poziomych przesłon, przypominających żyletki, wyszedł z warszawskiej pracowni architektonicznej WXCA. Biurowiec ma być zgodny ze wszystkimi obowiązującymi obecnie trendami, przestrzeń w nim będzie można elastycznie aranżować do potrzeb indywidualnych najemców, w parterze znajdzie się przedszkole oraz przestrzeń gastronomiczna. Na dwóch kondygnacjach podziemnych znajdzie się miejsce na 300 samochodów.

Budynek będzie spełniał wymogi certyfikatu LEED GOLD.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.