Rusza sprzedaż inwestycji Legnicka Residence. W ofercie ponad 200 mieszkań premium


2023.05.24
Autor: Piotr Maślak
Przy ulicy Legnickiej w sąsiedztwie placu Strzegomskiego powstają ekologiczne mieszkania premium Legnicka Residence. Do sprzedazy trafiło właśnie ponad 200 mieszkań o zróżnicowanych metrażach.

Legnicka Residence to inwestycja mieszkaniowa z segmentu premium, która powstaje przy jednej z głównych arterii Wrocławia. Za generalne wykonawstwo i sprzedaż inwestycji odpowiada Grupa Robyg.

Pierwotne plany zakładały przeznaczenie inwestycji pod wynajem pod szyldem VANTAGE Rent, jednak jako ROBYG dostrzegliśmy większy potencjał Legnickiej Residence i dlatego podjęliśmy decyzję, by apartamenty trafiły do sprzedaży dla szerokiego grona klientów - mówi Joanna Chojecka, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu ROBYG.

Do sprzedaży trafiło właśnie 238 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 26,84 mkw. do 116,87 mkw. i rozkładach od 1 do 5 pokoi. Wszystkie lokale posiadały będą ogród, balkon, loggia bądź taras, a największe dwie loggie i balkon. Każdy mieszkania wyposażone zostanie w okna typu portfenetr, w celu dobrego nasłonecznia ich. W 2-konduygnacyjne, podziemnej hali garażowej zaplanowano miejsce na prawie 200 aut, instalacja pod montaż ładowarek do samochodów elektrycznych, komórki lokatorskie oraz rowerownia.

W budynku powstanie indywidualnie zaprojektowane, reprezentacyjne lobby wejściowe oraz strefa fitness. Ponadto w ramach inwestycji Legnicka Residence zagospodarowany zostanie na nowo pobliski skwer miejski.

Budowa inwestycji, która rozpoczęła się na początku 2022 roku jest już na zaawansowanym etapie prac. Mieszkania zostaną oddane do użytku jeszcze w tym roku. Poniżej zdjęcie z postępu prac autorstwa użytkownika alsen strasse 67.

Inwestycję przy Legnickiej wyróżniać ma elewacja pokryta płytą klinkierową. Kontynuacją tego stylu we wnętrzach są tapety, okładziny, a także panele w kolorze drewna. Na dachu budynku znajdą się panele fotowoltaiczne, a w częściach wspólnych – energooszczędne oświetlenie LED z czujkami zmierzchowymi oraz czujkami ruchu.

Legnicka Residence jest realizowana przez należące do Grupy TAG spółki – ROBYG i Vantage, gdzie Grupa ROBYG posiada kompetencje zarządcze i nadzorcze. Zarządza także generalnym wykonawstwem oraz sprzedażą wszystkich inwestycji.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.