Wrocław: Burzą stary biurowiec pod mieszkania na wynajem


2022.08.05
Autor: Piotr Maślak
Vantage Development, który jest właścicielem działki przy ulicy Kwiskiej 5/7 na Popowicach, w zachodniej części Wrocławia, w miejsce burzonego właśnie starego biurowca wybuduje budynek oferujący mieszkania na wynajem w formule Vanatge Rent.

Biurowiec przy ulicy Kwiskiej 5/7 to 5-kondygnacyjny budynek, który oferował powierzchnie biurowe oraz handlowo-usługowe o metrażach od około 7 do ponad 36 mkw. Obiekt posiadał zewnętrzny parking samochodowy. W latach 80' budynek służył jako hotel robotniczy.

Kiedy nowym właścicielem nieruchomości został deweloper Vantage Development, została podjęta decyzja o jego rozbiórce i budowie nowego budynku, w którym znajdą się mieszkania na wynajem. Inwestycja, która oferowała będzie lokale w formule Vanatge Rent składała się będzie ze 110 mieszkań. Deweloper złożył już wniosek o pozwolenie na budowę.

Pierwsze prace budowlane pod nowy budynek z mieszkaniami na wynajem mają rozpocząć się jeszcze w tym roku i potrwać do 2024 roku. Vantage Development podobne inwestycje realizuje obecnie przy ulicy Sienkiewicza, Legnickiej 36 czy Małopanewskiej w ramach osiedla Dorzecze Legnickiej.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.