Inwestycje dolnośląskie

Forum

 • Michał Gość
  Zdrojowa Invest, na której potrzeby w 2014 roku gmina Szklarska Poręba zmieniła plan zagospodarowania przestrzennego, dając możliwość zabudowy na wysokość 20 metrów oraz zwiększając parametry zabudowy działki, dzielnie unikając kar umownych (naliczanych dla gminy) za przekroczenie terminu realizacji, w nosie mając opinie i decyzje konserwatora zabytków (realizowała niezaakceptowany przez organ nadzoru konserwatorskiego wygląd elewacji, płaski dach, niezgodny z zapisami planu) nie pilnowała także placu budowy, który śmieciem objął całą okolicę. Dziwię się, że oddano do użytku ten condohotel, skoro jest tyle wątpliwości co do tej inwestycji. Pewnie wziął górę nacisk prawniczo-finansowy.
 • Inżynier Gość
  Tak się składa, że firma zatrudnia wysokiej klasy doświadczonych polskich inżynierów, jednocześnie zapewniając warunki i standardy pracy, które daleko wykraczają poza to co proponują firmy z polskim kapitałęm
 • mieszkm Gość
  Całkowita racja! Wrocław jako czwarte największe miasto Polski powinien posiadać ciekawe skyline choćby jednej dzielnicy biznesowo-biurowej świadczącej o prestiżu i rozwoju aglomeracji. W sąsiedztwie SkyTower może się znaleźć wiele ciekawych inwestycji ponad 100 metrowych jeśli tylko urząd miasta nie zablokuje.
 • aaa Gość
  Bardzo ładne budynki, stylowy czarny kolor elewacji ze smakiem połączony ze starą cegłą w jednym z budynków. Klasa.
 • Adam Gość
  Kolor elewacji, martwy łosoś.
  Ile jest miejsc parkingowych przypadających na jedno mieszkanie?
 • Fderski Gość
  Witam,

  Wychodząc naprzeciw nowym trendom oraz wierząc głęboko, że podstawą każdego człowieka jest jego wrodzone dobro tworzymy inicjatywę - ,,Porsche dla każdego mieszkańca gminy''! Bez wyjątków. Niech stanie się on takim volkswagenem naszych czasów!

 • Tomasz313123 Użytkownik
  z zewnatrz tez bedie remont?

zobacz więcej...