Inwestycje dolnośląskie

Forum

 • aa Gość
  Ciasnota, śmierdzi z kominów okolicznych domów w zimie. Szemrana okolica
 • MAREKW. Gość
  Wszystko dawno wybudowane, ale z takim podejściem do klientów i rozprowadzeniem mieszkań najpierw wśród swoich sprzedali dopiero połowę. Nawet kilka dni otwartych nie pomogło. Nawyraźniej mało kto chce mieć w sąsiedztwie punkt wymiany oleju i warsztat mechaniczny, a z okien widok na autostradę, gdzie jak przejeżdża ciężarówka i odcinek biegnący górą obniża się, jest tam łącznik, który pod kołami każdej ciężarówki generuje bardzo duży hałas... Znamy to ze spacerów z dziećmi z naszego osiedla położonego wgłębi ul. Waniliowej
 • QQ Gość
  Tyle miesięcy wszystkich zwodzili premiera roku, która trwała w sumie ze 2 lata...ze względu na braki formalne. W pierwszym mailu zapewniali, że mają ponad 1000 chętnych, tylko w sumie po złożeniu w całość wszystkiego tj. Ciasnota, balkon w balkon, ogrody to chyba te ogródki działkowe, co z okna można oglądać, olewanie klientów, cena za m2 pokrywająca opóźnienie w uzyskaniu pozwoleń, itd., także mało kto chciał być już łosiem i z 79 mieszkań sprzedało się w tej wielkiej premierze aż 20 mieszkań, a w rezerwacji aż 9 mieszkań :)
 • Luka Gość
  Dzień Dobry,

  Też mam pytanie do ewentualnych nabywców lokali przy tej inwestycji.

  Pozdrawiam.
 • Wojtek Gość
  73 metry niższa wieża i 140 metrów wyższa
 • Apartamenty skowronie Gość
  Potwierdzam na Brossa wygląda to dramatycznie. Budynek dopiero co został oddany do użytku, a wiecznie jakieś komplikacje. Brak spadku i izolacji (JAKIEJKOLWIEK) na balkonach przez co w mieszkaniach wychodzą mokre plamy na ścianach sufitach i podłogach. Zalany garaż, woda leje się ciurkiem dosłownie. Nieszczelny dach, antrosole na ostatnich kondygnacjach zalane. Kątów prostych brak na jakiejkolwiek ścianie. Balustrady na balkonach niezgodne z BHP odginają się na boki jak kartka tektury nawet o 15 cm. Ekipa z bazaru, co próbują naprawić to jest tylko gorzej.
 • Doris Gość
  Czy ktoś może mi napisać jaka była cena za metr w stanie deweloperskim?

zobacz więcej...