Inwestycje dolnośląskie

Forum

 • WERTO Użytkownik
  Takie blokowisko to pasowało by na jagodnie we Wrocławiu. Nie odstawałoby od reszty bloków mieszkalnych.
 • Mmm Gość
  Super ! Mieszkam obok i uważam, ze to świetna inwestycja.
 • Grzegorz Gość
  Mezonetowiec we Wrocławiu to pierwszy w Polsce budynek wielorodzinny z dukondygnacyjnymi mieszkaniami z lat 60-tych. To historia polskiej architektury powojennej modernizmu autorstwa Pani Hawryluk, jednej z pierwszych absolwentek wydziału architektury PWr. Dobrze ze odzyska blask.
 • Byrt Gość
  Ale biedna architektura... Przecież to 5 lat po wybudowaniu będzie wyglądać jak z poprzedniego ustroju. Kurz i deszcz zrobią swoje. Brawo architekci!
 • 123 Gość
  Czy ktoś ma pojęcie co się dzieje z inwestycją? Deweloper wstrzymał sprzedaż, nie podaje żadnych powodów.
 • NieTenJachu Gość
  Piękny ponadczasowy obiekt w neorenesansowym stylu, który przez lata będzie edukował przyszłe pokolenia i kształtował estetyczne odczucia w odbiorze architektury!
  W przeciwieństwie do obecnie stawianych wynalazków architektonicznych popełnianych w debilnych ; minimalistycznych, postmodernistycznych itp stylach, które szybko opatrzą się!
  W Polsce w stawianiu po taniości takich wynalazkach wyróżnia się lewicowa Skanska z socjalistycznej Szwecji, swoimi potworkami na dziesiątki lat zaśmieca centra wszystkich miast, które spotkało to nieszczęście że ta firma u nich zagnieździła się.
  Tej wątpliwej przyjemności czyli nieodwracalnej szpetoty zaznaje nie tylko stolyca, ale i pozostałe postępackie miasta w których od ponad 30-tu roków rządzą lewicowi eleganccy europejczycy w tym ; Krk, Wrocek, 3M, P-ń czy też Óć (miasto na dwie litery) !!!
  Rzekłem
 • ChceWaszHajs Gość
  @ Dominik nie wybrzydzaj !!!
  Powszechnie wiadomo że z 5* hotelu korzysta plebs jeżdżący XIX wiecznym wynalazkiem, zawalidrogą czyli tramwajami w nowoczesnym opakowaniu!
  A po drugie primo to pachołki miejski też chcą zarobić, plując z blokadami na frajerów w każdym miejscu gdziekolwiek by zaparkowali.
  Obiektywnie oceniając ten obiekt po odbudowie to perełka architektoniczna, która nigdy nie opatrzy się w przeciwieństwie do obecnie stawianych potworków architektoniczych w infantylnym minimalistycznym lub postmodernistycznym stylu. W stawianiu takich wynalazków na lata szpecących każde miasto w Polsce przoduje lewicowa Skanska rodem z socjalistycznej Szwecji ( sądzić należy że jest to wyraz traumy potomków po przegranym Potopie!!!)

zobacz więcej...