Inwestycje we Wrocławiu

Forum

 • rocky Gość
  Dołączę się i powiem tylko, że Pan Komentator pewnie kupił badziewne mieszkanko za kredyt na który ledwo go stać i teraz próbuje bronić swojej świetnej decyzji na siłę a znajomi się z niego śmieją bo jak przyjeżdżają w odwiedziny, to parkują kilka osiedli dalej. To nie wina ATALa ani MPZP tylko takich frajerów którzy kupują taki badziew.
 • esterka9 Użytkownik
  Najwyrażniej tak. Ale co tam, że inflacja szaleje ;)
 • Przystań Królewiecka Gość
  Te deweloper to porażka na przystani w obu eta[ach opóźnienia po 8 miesięcy, niedoróbki. Biuro dewelopera kłamie w żywe oczy, nic nie jest ich winną wystarczy poszukać w Internecie opinii. 3/4 mieszkańców chce się z nimi sądzić. Zalane mieszkania, wjazdy do garażów źle wyprofilowane, krzywe ogródki z masą betowych odpływów.
 • Bartek Gość
  Kupię mieszkanie na tym osiedlu. Proszę o kontakt mailowy barwoz91@gmail.com
 • navi Gość
  Chciałbym się mylić, ale boję się, że po wyburzeniu na wiele lat nic tam nie powstanie. Wrocław coś ma szczęście do takich przypadków. I główna ulica będzie "ozdobiona " malowniczą szczerbą lub kaczym dołem.
 • Marta Gość
  Nie dziw się, najpierw premiera inwestycji się przeciągała, a potem jak już ruszyła sprzedaż okazało się, że ceny są z kosmosu. Wiem, że zainteresowanie tą inwestycją było ogromne, ale mało kto chce lub może wyłożyć ponad milion za mieszkanie 3 czy 4 pokojowe. Sami też finalnie wybraliśmy inną inwestycję.
 • Myślałam że klient dla Państwa Ponikowskich śmieć Gość
  Wszystkie pozytywne opinie wystawiają sobie sami Państwa Prezesostwo ich rodzina oraz wspołpracownicy.
  Teraz opiszę moją historię z tą firmą:
  Niezwłocznie po długim weekendzie zaczniemy poprawiać usterki. Taką informację otrzymałam w środę od Pani Agaty Ponikowskiej. Mamy środę zero kontaktu, zero jakichkolwiek ruchów w kierunku naprawy usterek, które uniemożliwiają mi wykończenie mieszkani, które zakupiłam od tej firmy. Płace postojowe wykonawcy, bo mi zależy na tym żeby wywiązać się po pierwsze z umowy z deweloperem po drugie zależy mi na możliwie szybkiej przeprowadzce do zakupionej nieruchomości.
  W biurze telefon odbiera Pan, który nie jest kompetentny żeby udzielić mi jakichkolwiek informacji (tu moje pytanie: to po co tam jest skoro nic nie wie?)
  Pani prezes Renata Ponikowska, nie dość że mnie obraża przez telefon to jeszcze wyśmiewa, bo ona jest po pracy i nic nie zrobi ( to moje pytania: co to za prezes, który ma w poważaniu klientów i nic nie zrobi? Od kiedy prezes firmy ma normatywny czas pracy? Sama pracuję z ludźmi i w życiu bym w tak bezczelny sposób nikogo nie potraktowała).
  Przykre jest to w jaki sposób traktują Państwo ludzi, z których macie pieniądze na życie.

zobacz więcej...