Inwestycje we Wrocławiu

Forum

 • Sąsiad Gość
  Na stronie obido.pl/rynek-pierwotny-wroclaw/miasto-ogrod-karlowice Rafin podaje cenę mieszkania na parterze, 2 pokoje 48,19 m2 za 573 461 zł. No i fajnie kto chce niech płaci tyle za stan deweloperski, rynek decyduje. Ale jest ciekawostka : za taką kasę (plus sporo za wykończeniówkę) właściciel ma też ogród - 4,87 m2 . Tak 4,87 m2 , nie pomyliłem przecinka.
  I teraz zrozumiałe dlaczego to osiedle nazywa się Ogrody Karłowickie. śmieć się czy płakać. Na podanej stronie są ceny innych mieszkań i też nieco większych ogrodów , radzę obejrzeć stronę.
 • wrocławianiec Gość
  Sky Tower to jest jakiś żart. Ci, którzy piszą o metropoliach jak Szczecin, Poznań i Katowice budujących wieżowce na 5km w górę, mam nadzieję że liczą się z tym, że są odbierani jako żartownisie (hihihi.). 55m wys. wystarczy, optymalizacja zagospodarowania przestrzeni spada wraz z wysokością budynku.
  Czy wspominałem już, że Sky Tower to jakiś żart?
 • Północ południe Gość
  To w końcu na północy czy na południu?
 • te77 Gość
  idą jak burza...
 • Wrocławiak Użytkownik
  Super budynek, a przy okazji jak macie chwilę po pracy warto przyjść w najbliższy czwartek, czyli 26.08 na ponowne otwarcie Biedronki przy Solskiego! Mają być atrakcje za równo dla dzieci jak i dla dorosłych. Mają być paczki dla Pierwszych Klientów, a dla dzieci Animatorzy. Również mają być lody Marletto za 1 zł i inne promocje!
 • Wrocławiak Użytkownik
  Witajcie, jeśli macie chwilę wolnego czasu w czwartek (26.08.2021). Możecie wpaść do Biedronki przy ulicy Solskiego. Ma być super otwarcie dużo promocji, atrakcji dla starszych i młodszych. Przewidziani są animatorzy dla dzieci. Koniecznie nie może was tam zabraknąć!
 • Wisnia Gość
  Bardzo proszę o kontakt osoby które kupiły tam mieszkania. Myślą, że trzeba złożyć oficjalne doniesienie o przestępstwie. 695384858.

zobacz więcej...