Inwestycje wrocławski

Forum

 • Nie Gość
  Dla budowy teo osiedla - zaproektucie cos co nawiąze stylem do gór a nie do zwykkłeo osiedla na obrzeżach Wrocławia!!!! Tao wyatkowe miesce I powinno mieć zabudowę z klimatem a nie prostą I tandetna bryłą!!!
 • Pisul Gość
  Słabiutkie, we Wrocławiu ostatnio buduje sie same kurniki a nie wieżowce jak w dynamicznie rozwijajacym sie miescie. Zobaczcie jakie malenstwa buduje sie w Rzeszowie, np Olszynki park (160m wysokości)
 • Gość Gość
  Niestety nie polecam dewelopera. Bardzo tragiczne wykonanie, słaba jakość użytych materiałów. Nieskończona ilość usterek w tym cieknące dachy, sufity, woda leje się dosłownie z żarówek, grzyb, pleśń, wilgoć na ścianach, źle wypoziomowane, złe osadzenie rynien, fatalne kafle tarasowe jak i ogrodowe, próchniejące drewno, niedziałające oświetlenie, fontanny,bramy, furtki. Generalnie czego się nie dotknąć tragedia. Jednak nie to jest najgorsze. Bardzo chamskie podejście do klienta, ignorowanie sprawy, przeciąganie w nieskończoność terminów, niewywiązywanie się z zaplanowanych terminów napraw, obarczanie klienta winą. Kompletny brak szacunku. Z całego serca nikomu nie życzę mieć co kolwiek wspólnego z tym deweloperem!
 • ewaya Gość
  Czytałam sporo o tej inwestycji https://www.art-deweloper.pl/zrealizowane/osiedle-delarte-bielany/ i świetnie się sprzedała, bardzo duże zaintersowanie było stronie klientów
 • Magdalenowa Gość
  Uwielbiam ten tunel, latałam jjuż w jednym niedaleko stolicy, ale nie podobao mi się tak, jak tutaj :D polecam!
 • Solińska Użytkownik
  na kiedy przewidziana jest budowa Mikroforma i zakończenie inwestycji ?
 • Ryba Gość
  Nie polecam .... Mała kasa duzy wyzysk !!! Daleko od centrum... Atmosfera paskudna, ludzie zwalniają się masowo!!!! Zero podwyżek.

zobacz więcej...