Pod Wrocławiem otwarto Q Hotel Plus dla biznesu


2022.09.06
Autor: Bartosz Motorek
2 września odbyła się uroczystość otwarcia obiektu Q Hotel Plus Wrocław Bielany zlokalizowanego blisko głównego węzła komunikacyjnego województwa dolnośląskiego. Hotel powstał z myślą głównie o organizatorach konferencji i eventów

Q Hotel Plus Wrocław Bielany to gotowa inwestycja na rynku hotelarskim, która zlokalizowana jest przy ulicy Szwedzkiej pod Wrocławiem. Nowy hotel oferuje 201 pokoi, strefę relaksu z sauną i siłownią oraz bogate zaplecze gastronomiczne, składające się z trzech restauracji. Inwestorem jest polska sieć hoteli Q Hotel, która działa na rynku od 2011 roku.

Obiekt powstał z myślą głównie o organizatorach konferencji i eventów, a to za sprawą powierzchni konferencyjno-eventowej wynoszącej aż 3 700 metrów kwadratowych. W Q Hotel Plus Wrocław Bielany można wydzielić 19 niezależnych sal konferencyjnych, a organizatorzy dostają dostęp do takich udogodnień jak: parking, systemy zawiesi scenicznych, czy winda towarowa umożliwiająca wprowadzenie pojazdów na przestrzeń eventową.

Obecnie sieć Q Hotel składa się z sześciu budynków hotelowych - Q Hotel Plus Katowice, Q Hotel Plus Kraków, Q Hotel Plus Wrocław, Q Hotel Grand Cru Gdańsk oraz Q Hotel Kraków.

Inne wiadomości o Best Western Plus Q Hotel Wrocław, Best Western Plus Q Hotel, Q Hotel, [Bielany Wrocławskie] Q Hotel Plus Wrocław Bielany

Komentarze


  • Grzesiu
    Gość
    2022-09-14 11:04:01
    Podwójna elewacja? No pięknie.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.