Vantage rozpoczyna pierwszą inwestycję w Łodzi. Mieszkania na wynajem przy Tuwima


2021.05.21
Autor: Urbanity.pl
Rozpoczęła się realizacja inwestycji w Łodzi z mieszkaniami na wynajem pod marką Vantage Rent. Przy ulicy Tuwima 64 oprócz mieszkań powstanie także przestrzeń biurowo-usługowa.

Vantage Development poinformował o rozpoczęciu budowy swojej pierwszej inwestycji w Łodzi. Tuwima 64 oferuje ponad 200 mieszkań na wynajem pod marką Vantage Rent. Na terenie inwestycji znajdują się również zabytkowe magazyny, które w późniejszym etapie zostaną zrewitalizowane i przekształcone w lokale biurowo-usługowe.

Tuwima 64 to 7-kondygnacyjny budynek wielorodzinny, w którym znajdzie się 255 mieszkań na wynajem pod marką Vantage Rent. W ofercie dewelopera znajdują się lokale 1,2 lub 3-pokojowe o zróżnicowanych metrażach od 28 do 83 metrów kwadratowych. Mieszkania będą w pełni umeblowane i wyposażone w AGD. W parterze budynku zaplanowano lokale o charakterze handlowo-usługowym.

Inwestycja przy Tuwima 64 w Łodzi będzie posiadała wiele rozwiązań proekologicznych, w tym m.in. panele fotowoltaiczne na dachu, zbiornik retencyjny na wodę deszczową, wykorzystywaną następnie do podlewania terenów zielonych czy tez chodniki, które przygotowane zostaną ze specjalnej, antysmogowej kostki brukowej.

Projekt architektoniczny przygotowała pracownia Design Lab Group, natomiast generalnym wykonawcą została spółka Mostostal Warszawa. Budynek przy Tuwima 64 zostanie oddany do użytku w IV kwartale 2022 roku.

Komentarze


 • Pa.
  Gość
  2021-05-22 22:29:03
  Ciekawe czy polakow bedzie stac na wynajem

 • Munk
  Gość
  2021-05-22 23:52:36
  Jasne że będzie stać. Łódź wcale nie jest taka biedna jak się wydaje.
  A studenci mający bogatych rodziców +zagraniczni studenci zapłacą.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.