Inwestycje w Łodzi

Forum

 • PPepe Gość
  Jak to było? "Najlepsze interesy robi się na..." Który to już poroniony pomysł zarządców Łodzi? Który zbędny remont / przebudowa tym mieście? Ulice w centrum rozkopane. Ulice kilometr i dalej, dziurawe jak za czasów przedwojennych. Nawet w PRLu było logicznej; równiej na ulicach; bardziej w stronę ludzi, a nie przeciw nim. Przez miasto można było przejechać.
  No ale skoro sobie takie władze mieszkańcy wybrali.
  Zyskują głównie okoliczne gminy, w których powstają całe osiedla ładnych domów, do których przeprowadza się coraz więcej ludzi. Łódź za to kieruje się kursem w stronę upadku. Coraz mniej mieszkańców i wybujałe pomysły polityków. Ciekawe kiedy budżet się nie zepnie.
 • Ann Gość
  A ja się nadal zastanawiam, gdzie mieszkańcy będą stawiać samochody, bo mieszkań 16, garaże to ok. pół parteru (z przodu lokal usługowy) i widziałam tylko 2 wjazdy do nich. Miejsca w okół bloku tyle, że bardziej gęsiego trzeba by stawiać auta- no chyba że sąsiednią działka też została kupiona przez dewelopera i tam będą miejsca postojowe- na razie odgrodzona jest siatką więc ciężko stwierdzić. Bar jak bar, specjalnie cicho tam nie jest, ale jak ktoś nie sprawdza gdzie kupuje mieszkanie to jego problem, co kto lubi.
 • Lajla Gość
  Dla miłośników serialu tvn
 • bretan Gość
  Nie martw się ,, wszystko wykupią....teraz deweloper sprzeda najgorszy badziew. Taki klimat .Ja bym tam darmo nie zamieszkał. A zostało tylko 20 % już.
 • bater Gość
  dziś normą deweloperską jest zaglądać w okna sąsiadów. A kupowanie takich lokali nie jest obowiązkowe.
 • Kumpel Gość
  Wiadomo coś czy ten biurowiec kiedykolwiek powstanie? 3 lata mijają i cisza...
 • Gość Gość
  Ja nie jestem wdzięczny tej pani :) Mojego serca NIE ma!!! Pozdrawiam.

zobacz więcej...