Inwestycje łódzkie

Forum

 • zawiedziony Gość
  Osiedle będzie się nazywać "Olimpijczyk".
  Lokalizację widać na mapie, ale czego nie widać to biegnąca od północy naziemna linia wysokiego napięcia 110kV tuż przy granicy działki, widoczna bezpośrednio z okien. Brak realnych planów przeniesienia lub zakopania.

  Z rzeczy jeszcze powszechnie nie zakomunikowanych, wysokość kondygnacji (podłoga-sufit) po wykonaniu wylewek to jedynie 260-262cm - znacznie poniżej obecnych standardów (ok. 270-275cm).

  Sprzedaż póki co odbywa się przez biuro PHN w Warszawie.

  Miejsca garażowe w większości fatalnie rozlokowane, a 5 miejsc w każdym z dwóch garaży jest podwójnych, jedno za drugim.

  Jeśli ktoś czeka na ciekawą nową inwestycję na Retkinii to raczej nie będzie ta ;)
 • Wńa Gość
  I znów obozy dla zwierząt w mieście które dziury w drodze nie ma za co załatać Brawo dla władców Łodzi
 • Gosc Gość
  Jak sprzedaja ponizej 6k lub równe 6k to można sobie kupić.
 • Gość Gość
  Jutro otwarcie. Czekaj pod drzwiami
 • gość Gość
  deweloperzy mają gdzieś mieszkańców, liczy się zysk dlatego getta stawiają.
 • kkk123 Użytkownik
  Tak zmieniając wątek, przydałaby się zmiana statusu na "w budowie". Termin robót według tablicy informacyjnej: marzec 2020 - sierpień 2021.
 • kkk123 Użytkownik
  Rynek nieruchomości nie nasyci się przez tę inwestycję, to byłby żart. Popyt cały czas będzie się utrzymywał, powiedziałbym, że wraz z rozwojem infrastruktury w mieście, będzie nawet wzrastał. Łódź znajduje się obecnie chwilę po starcie na drodze szybszego rozwoju, a nie na mecie. Wystarczy, że więcej absolwentów uczelni zostanie w mieście. Co roku jest ich kilkanaście tysięcy, a to wystarczy, aby zapełnić nowe miejsca pracy w biurach i nie tylko. Poza tym znam też ludzi, którzy przyjechali do Łodzi z innych dużych miast, więc o brak specjalistów się nie bójmy.

zobacz więcej...