Inwestycje tomaszowski

 • W Tomaszowie Mazowieckim powstanie galeria handlowa
  2015-02-16 09:38:02 W Tomaszowie Mazowieckim powstanie galeria handlowa

  Wiosną tego roku rozpocznie się realizacja nowoczesnego centrum handlowego o powierzchni 16 400 mkw. w Tomaszowie Mazowieckim. Inwestorem projektu jest Grupa Acteeum wraz ze współinwestorem Rockcastle Global Real Estate Company Limited.

Forum

 • jacek Gość
  Balkony naprawiali w 2018 roku, usterka zgłoszona w roku 2016 zaraz po zakupie (były zacieki na izolacji stropu/balkonu, szczęślwie nic nie odpadało).
  Trwało to dwa lata bo była jedna ekipa na osiedle i wpierw naprawiali to co na B1.
  W końcu naprawili (mowa o budynku B2) i jest zupełnie dobrze - nie zacieka, nie odpada. Ważne że wymienili też płytki które były brudne od zacieków i nie dało się ich doszorować żadną chemią.
 • tomaszowianin Gość
  Wjazd na i tak zakorkowane rondo Tomaszowskich Olimpijczyków było nieporozumieniem już na etapie projektowania. Kompeltny brak wyobraźni, ale i dezynwoltura wobec lokalnej społeczności.
 • lll Gość
  Wczoraj byłam w tej Galerii i to co usłyszałam i zobaczyłam to skandal. Pani krzyczała chyba do pracownicy "pani już tu nie pracuje, proszę opuścić w tej chwili galerię" . Rozumiem, że można zwolnić pracownika, ale czy koniecznie musi to nastąpić w obecności odwiedzających galerię i w tak niegrzeczny sposób. Chyba nie traktują tu pracowników dobrze.
 • Alhar Gość
  Elewacje na budynku wyprodukowała firma Alhar Kochcice

zobacz więcej...