Trei z pierwszym projektem na rynku mieszkaniowym

2019.03.07

Inwestycją przy ulicy Bacciarellego 54 we Wrocławiu, firma Trei Real Estate Poland, która do tej pory znana była z realizacji parków handlowych, wchodzi na rynek mieszkaniowy. Budowa osiedla już trwa.


Trei Real Estate Poland przejmuje wraz z projektem zabudowy, powstające na Wielkiej Wyspie we Wrocławiu osiedle Bacciarellego 54, które zlokalizowane jest na działce o powierzchni 4,17 ha w dzielnicy Biskupin-Bartoszowice.

Bacciarellego 54 będzie wieloetowym osiedlem składającym się z dziesięciu budynków mieszkalnych wielorodzinnych. W pierwszym etapie inwestycji powstaną 62 mieszkania o zróżnicowanych metrażach od 37 do 111 mkw. Budowa już trwa, a jej zakończenie zaplanowano na pierwszy kwartał przyszłego roku. Trei rozważa rebranding osiedla, a w najbliższych kilku miesiącach firma uruchomi sprzedaż mieszkań pierwszego etapu inwestycji.

Deweloper zarządza obecnie w Polsce 119 obiektami handlowymi. Firma wybudowała już dziesięć Vendo Parków. Jak zaznaczają przedstawiciele spółki Trei Real Estate, Bacciarellego 54 we Wrocławiu to nie jedyna planowana inwestycja w tym sektorze.


Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


  • Zope.zone@gmeil.com
    Gość
    2019-04-19 17:26:13
    Proszę o ofertę mieszkań
    Tel 515 245 226

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.