Wielka Wyspa we Wrocławiu z ostatnim etapem osiedla Bacciarellego 54

2022.01.24

Ruszyła budowa ostatniego etapu osiedla dewelopera Trei Real Estate Poland na Wielkiej Wyspie we Wrocławiu. W ofercie pozostało zaledwie 30 proc. mieszkań z tej części inwestycji.

Wrocławskie osiedle Bacciarellego 54 to łącznie czternaście budynków realizowanych w czterech etapach, w którym znalazło się 277 mieszkań. Gotowy jest pierwszy etap, w którym powstało 61 mieszkań. W lutym oddanych zostanie kolejne 27 mieszkań z drugiej części inwestycji, a pod koniec tego roku 91 lokali z trzeciej fazy projektu. Aktualnie w ofercie sprzedaży jest dostępnych ok. 50 mieszkań.

W sierpniu 2021 roku rozpoczęła się sprzedaż czwartego, ostatniego etapu osiedla Bacciarellego 54, w którym wybudowanych zostanie sześć obiektów - budynków mieszkalnych i willi miejskich, które dostarczą 98 mieszkań. Właśnie rozpoczęła się ich budowa, a wykonawcą została firma AWM Budownictwo S.A.

W IV etapie inwestycji powstaną lokale jedno- oraz dwupoziomowe z antresolami o metrażach od 29 do 116 mkw w sześciu budynkach, z których cztery to trzykondygnacyjne wille miejskie. Przedłużeniem przestrzeni mieszkalnej będą balkony lub tarasy zlokalizowane na dachach oraz ogródki o powierzchni nawet do 120 mkw.

W ofercie sprzedaży czwartego etapu pozostało dostępnych 30 proc. mieszkań. Osiedle będzie gotowe pod koniec tego roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.