Gotowe kolejne mieszkania na Wielkiej Wyspie we Wrocławiu


2022.04.21
Autor: Urbanity.pl
Wydane zostało pozwolenie na użytkowanie kolejnego etapu osiedla Bacciarellego 54, zlokalizowanego na Wielkiej Wyspie we Wrocławiu. Inwestycja oferuje apartamenty o wysokim standardzie.

Trei Real Estate Poland posiada już pozwolenie na użytkowanie drugiego etapu wrocławskiego osiedla Bacciarellego 54, które docelowo składało się będzie z 14 budynków realizowanych w czterech fazach. Łącznie na rynek trafi 278 mieszkań.

Drugi etap osiedla na Wielkiej Wyspie we Wrocławiu składa się z trzech kameralnych willi, w których znajduje się 27 mieszkań. W najbliższych tygodniach deweloper zacznie przekazywać klucze nowym właścicielom. W ofercie sprzedaży znajdowały się lokale o zróżnicowanych metrażach od 41 do 81 mkw. i układach 2-, 3- i 4- pokojowych.

70 proc. powierzchni osiedla Bacciarellego 54 stanowią tereny zielone, a centralnym punktem inwestycji jest prywatny park z małą architekturą, obsadzony roślinami o najwyższym współczynniku pochłaniania dwutlenku węgla.

Obecnie w budowie znajduje się trzeci etap inwestycji, który zostanie oddany do użytku pod koniec roku. Ostatnia część osiedla będzie gotowa rok później.

Na ten moment w sprzedaży pozostało około 16 proc. mieszkań, w ramach całego osiedla.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.