Wille miejskie przy Bacciarellego na Wielkiej Wyspie we Wrocławiu

2020.10.07

Ruszyły prace budowlane na budowie II etapu wrocławskiego osiedla Bacciarellego 54. Sprzedaż mieszkań rozpoczęła się w kwietniu br.

Osiedle Bacciarellego 54 powstaje na Wielkiej Wyspie we Wrocławiu i składało się będzie docelowo z czternastu budynków. Deweloperem jest firma Trei Residential.

Na działce przy ulicy Bacciarellego 54 w dzielnicy Biskupin-Bartoszewice gotowy jest już pierwszy etap osiedla, na który składa się 62 lokali. Ta część projektu została oddana do użytku w kwietniu br., kiedy to uruchomiono sprzedaż mieszkań z drugiej fazy osiedla. Powstaną trzy wille z lokalami o podwyższonym standardzie i w metrażach od 41 do 81 mkw., oraz układach 2-,3- i 4-pokojowych.

Prace budowlane właśnie ruszyły i zakończą się w IV kwartale 2021 roku. Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma AWM Budownictwo.

Osiedle Bacciarellego 54 w 70 proc. tej nieruchomości oferuje tereny zielone z własnym parkiem oraz małą architekturą.

Deweloper Trei Residential ruszył także ze sprzedażą mieszkań w pierwszym budynku w ramach kolejnej, trzeciej już fazy inwestycji. W tej części osiedla Bacciarellego 54 wybudowane zostaną trzy budynki z 91 lokalami oraz jednym pomieszczeniem usługowym. Budowa rozpocząć ma się w I kwartale 2021 roku.

Trei Residential obecny jest również w innych polskich miastach. Przy ulicy Traktorowej w Łodzi buduje osiedle Kraft, a kolejne projekty w Warszawie i w Poznaniu są obecnie na etapie planowania i pozyskiwania pozwoleń,

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.