Na Wielkiej Wyspie we Wrocławiu powstaną kolejne mieszkania

2021.02.25

Trei Residential rozpoczął sprzedaż kolejnych mieszkań, które powstaną w ramach inwestycji Bacciarellego 54 w dzielnicy Śródmieście.

Osiedle Bacciarellego 54 powstaje a Wielkiej Wyspie w dzielnicy Śródmieście i docelowo składało się będzie z czternastu budynków wielorodzinnych. Łącznie wybudowanych zostanie etapowo 280 mieszkań nad Odrą.

W najnowszym, trzecim etapie osiedla wybudowanych zostanie 91 mieszkań w trzech kolejnych budynkach. W kwietniu br. mają ruszyć prace konstrukcyjne tej części inwestycji. W IV etapie osiedla przy Bacciarellego 54 zaplanowano kolejnych 100 mieszkań.

Wiosną 2020 roku oddany został do użytku pierwszy etap osiedla we Wrocławiu, w którym wolnych jest jeszcze kilka mieszkań. W ramach drugiej fazy, aktualnie w budowie są trzy wille z 27 apartamentami o podwyższonym standardzie. Ta część wrocławskiej inwestycji będzie gotowa w IV kwartale 2021 roku.

Oferta osiedla Bacciarellego 54 składa się z lokali o metrażach od 29 mkw. poprzez poprzez 2, 3 i 4-pokojowe mieszkania, aż po apartamenty 6-pokojowe i dwupoziomowe liczące powyżej 120 mkw. powierzchni.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.