Wrocław: Kolejny etap osiedla w Śródmieściu na Wielkiej Wyspie

2021.05.27

Ruszyła budowa kolejnego etapu osiedla Bacciarellego 54 we Wrocławiu, które charakteryzuje się kameralną zabudową oraz parkiem do wyłącznej dyspozycji mieszkańców.

Osiedle Bacciarellego 54 zlokalizowane jest w dzielnicy Śródmieście, przy ulicy Bacciarellego 54, a jego deweloperem jest firma Trei Real Estate Poland. Deweloper rozpoczął właśnie budowę trzeciego etapu inwestycji.

W tej fazie projektu wybudowanych zostanie 91 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 29 do ponad 120 metrów kwadratowych. Wszystkie lokale posiadały będą taras, balkon lub ogród. Oddanie do użytku zaplanowano na III kwartał 2022 roku.

W dwóch pierwszych etapach Bacciarellego 54 sprzedane zostały prawie wszystkie mieszkania, z kolei w obecnie realizowanym III etapie swoich nowych właścicieli znalazło ponad 30 proc. lokali.

Wrocławska inwestycja w Śródmieściu to kameralna, trzypiętrowa zabudowa, której wykonawcą jest AWM Budownictwo. Docelowo osiedle składało się będzie z 14 budynków i zaoferuje 280 mieszkań. Przyszli mieszkańcy będą mieli m.in. park do wyłącznej dyspozycji. 70 proc. powierzchni osiedla zajmują tereny zielone.

W kolejnym, IV etapie osiedla powstanie kolejnych 100 mieszkań.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.