Osiedle Angel River powstanie w centrum Wrocławia

2016.03.07

Firma Angel Poland wybuduje nad rzeką Oławą we Wrocławiu dwa budynki mieszkalne pod nazwą Angel River. Za projekt architektoniczny inwestycji odpowiada pracownia Maćków w oparciu o koncepcję opracowaną przez paryskiego architekta GSA.

Osiedle Angel River składało się będzie z dwóch budynków mieszkalnych - 9-cio i 17-kondygnacyjnego obiektu, w których łącznie znajdzie się około 340 mieszkań. W sprzedaży dostępne będą lokale od kawalerek do pięcipokojowych partamentów o powierzchni od 24 do 118 metrów kwadratowych.

W ramach inwestycji powstanie m.in. stacja ładowania pojazdów elektrycznych, rowerownia oraz ogólnodostępna strefa fitness i SPA.

Deweloper - firma Angel Poland - ma zapewnione finansowanie na wybudowanie osiedla, które pochodzi ze środków własnych oraz kredytu bankowego. Pierwsze prace budowlaną ruszą na przełomie czerwca i lipca bieżącego roku i potrwają do trzeciego kwartału 2018 roku.

Projekt architektoniczny przygotowała pracownia Maćków w oparciu o koncepcję opracowaną przez paryskiego architekta GSA.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


  • przemkoqarch
    Gość
    2016-10-04 20:00:34
    Mógłby być wyższy a tym samym oszczędzili by terenu

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.