Galeria Handlowa Dąbrówka stawia na lokalnych przedsiębiorców

2011.12.21

Galeria Handlowa Dąbrówka to nowo zrealizowana inwestycja poznańskiego dewelopera - firmy Nickel Development. Centrum handlowe wybudowane w Dąbrówce, w podpoznańskiej gminie Dopiewo, stawia na lokalny biznes. Oprócz sklepu Biedronka, znajdującego się na terenie galerii, większość powierzchni zajmą punkty usługowe prowadzone przez przedsiębiorców z powiatu.

Na terenie Galerii znajduje się 11 lokali mieszczących się na 2 265m2. Do tej pory wynajęte zostały pomieszczenia zajmujące łącznie 65% powierzchni Galerii Handlowej DĄBRÓWKA. - Na chwilę obecną podpisaliśmy umowy najmu 8 lokali. Jesteśmy w trakcie prowadzenia rozmów z przedsiębiorcami, którzy byliby zainteresowani wynajmem pozostałych trzech - mówi Agata Grotowska, project manager z Nickel Development.

Ponad 1 450 m2 centrum handlowego w Dąbrówce zajmą: apteka, kwiaciarnia, salon prasowy, agencja ubezpieczeń i biuro podróży. Kolejne lokale wynajęte zostały przez cukiernię z piekarnią oraz sklep mięsny.

Ważnym założeniem jest także to, aby znaczna część punktów sprzedaży w centrum handlowym była prowadzona przez lokalnych przedsiębiorców.

Otwarcie całości Galerii Handlowej Dąbrówka planowane jest na 1 kwartał 2012 roku. Już teraz można jednak korzystać z usług dyskontu Biedronka.

Źródło: mat.pras

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.