Na Grunwaldzie w Poznaniu powstanie kaskadowy budynek Fiqus Marcelin

2021.05.28

Budynek o nieregularnej bryle z kaskadami tarasów - tak wygląda nowa propozycja firmy Nickel Development w Poznaniu. Rozpoczęły się już prace przygotowawcze pod budowę.

Fiqus Marcelin to najnowsza inwestycja firmy Nickel Development w Poznaniu. Na działce przy ulicy Świerzawskiej 9-11-13 powstanie budynek o nieregularnej bryle, w którym znajdzie się łącznie 250 mieszkań.

W ofercie poznańskiej inwestycji dewelopera znajdują się mieszkania od kawalerek po lokale 4-pokojowe o powierzchni do 104 metrów kwadratowych. Duży, ponad 75-procentowy udział w strukturze będą miały kawalerki i lokale 2-pokojowe. Łącznie 40 mieszkań będzie z tarasami, w tym również kilka 1- i 2-pokojowych.

Inwestycja Fiqus Marcelin zaoferuje przyszłym mieszkańcom także trzy wspólne tarasy rekreacyjne znajdujące się na 7., 9. i 10. piętrze. Ponadto zaplanowano wielofunkcyjną przestrzeń wspólną nazwaną living-room, gdzie za dnia może być coworkingiem lub miejscem spotkań biznesowych, a wieczorem – miejscem rekreacji.

Stanowiska parkingowe zaplanowano w podziemnej hali garażowej, gdzie znajdzie się również 200 miejsc na postój jednośladów: przede wszystkich rowerów, ale też hulajnóg.

Na terenie działki przy ul. Świerzawskiej 9-11-13 już trwają prace przygotowawcze do budowy.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.