Nowy projekt mieszkaniowy od Nickel w Poznaniu


2021.09.27
Autor: Urbanity.pl
Nickel Development prowadzi przedsprzedaż swojej nowej inwestycji w Poznaniu, składającej się z kameralnych domów wielorodzinnych.

Osiedle Naturama zlokalizowane jest na działce między ulicami Suwalską i Koszalińską na poznańskim Strzeszynie. Inwestycja to koncept 4-etapowego osiedla niskich domów wielorodzinnych. Obecnie trwa przedsprzedaż pierwszego etapu osiedla.

W pierwszym etapie Osiedla Naturama w Poznaniu wybudowanych zostanie pięć budynków, w których znajdzie się 78 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 36 do 74 metrów kwadratowych. Lokale na parterze dysponują ogródkami, z których największy ma powierzchnię ponad 220 mkw. Ceny mieszkań zaczynają się od 8 000 zł za mkw.

W ramach osiedla nasadzonych zostanie ponadto 300 drzew. Dodatkowo w przegrodach między tarasami ukryte zostaną zbiorniki na deszczówkę, a w częściach wspólnych nieruchomości oraz na ulicach, oświetlenie będzie zasilane odnawialnymi źródłami energii.

Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia WWA, a zespołem odpowiedzialnym za jego stworzenie kierował Marcin Wojtyś.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.