Trwają prace wykończeniowe Galerii Neptun


2015.03.24
Autor: Urbanity.pl
25 kwietnia br., odbędzie się oficjalne otwarcie budynku handlowo-usługowego - Galeria Neptun w Starogardzie Gdańskim. Obecnie trwają już prace wykończeniowe, a na dniach wejdą do swoich lokali kolejni najemcy.

Galeria Neptun budowana jest na terenach po byłej fabryce obuwia "Neptun", przy skrzyżowaniu ulic Pomorskiej i Jana Pawła II. W 3-poziomowym centrum handlowym znajdzie się około 100 sklepów, rozmieszczonych na powierzchni wynoszącej 25 tys. mkw.

Wśród marek jakie znajdziemy w galerii są m.in. H&M, Reserved, Monnari, Lee Wrangler, Diverse, Young Reporter, Giacomo Conti, CCC, Martes Sport, Cropp, House, Mohito, Sinsay, Triumph, Smyk, Grycan, Alanya Kebab, jubiler Apart, sklep zoologiczny Zookarina, Play, Plus, T-Mobile, Orange, nc+, Intermarche, Media Expert, EMPIK oraz Home & You. Całościową ofertę dopełni kino CinemaCity z sześcioma salami oraz plac zabaw Jupi Park, siłownia i klub fitness.

W podziemnej hali garażowej znajdzie się miejsce na ponad 600 stanowisk.

Inwestorem projektu jest Galeria Neptun Sp. z o.o. Sp. k. Na wykonawcę inwestycji wybrano Dekpol Sp. z o.o. Budynkiem zarządza Savills, a komercjalizacją zajmuje się Cushmann& Wakefield.

Inne wiadomości o Galeria Neptun, Cushman & Wakefield Healey & Baker, Savills, Galeria Neptun

Komentarze


 • Krzysztof
  Gość
  2015-03-29 17:23:51
  25 kwietnia!! Świetna sprawa, w końcu będę miał blisko do Empiku :D a o kinie już nawet nie wspominam, spełnienie marzeń:D

 • Lola
  Gość
  2015-03-29 17:27:12
  Ja się jaram siłownią, Reserved, Mohito, Housem i kinem:))) też się cieszę z otwarcia i czekam z niecierpliwością, liczę na promocje z okazji otwarcia!

 • Kalinka_80
  Gość
  2015-04-12 19:03:34
  Smyk ma się otworzyć - koniec z zamówieniami przez internet na urodzinowe prezenty dla moich siostrzeńców :)

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.