Kolejni najemcy zapełnią Galerię Naptun

2015.06.22

W niespełna dwa miesiące po otwarciu Galerii Neptun w Starogardzie Gdańskim podpisane zostały kolejne umowy najmu. Wśród nowych najemców znajdziemy m.in. sklep Carry, Euro-Aptekę oraz lokal gastronomiczny Waga Smaków. Właścicielem obiektu jest Galeria Neptun Sp. z o.o. Sp. k.

Sklep Carry, który oferuje ubrania dla kobiet i mężczyzn będzie miał powierzchnię ponad 627 mkw., i zacznie funkcjonować od 26 czerwca br. Będzie to pierwszym sklep tej marki w Starogardzie Gdańskim.

W przyszłym miesiącu swój będzie można skorzystać także z oferty gastronomicznej lokalu - Waga Smaków. Samoobsługowa restauracja będzie miała powierzchnię 60 mkw. Ostatnim z nowych najemców będzie Euro-Apteka, która zajmie powierzchnię około 130 mkw.

W ostatnim czasie w Galerii Neptun swoją premierę miał m.in. fitness club Good Luck Club.

Galeria wybudowana została na terenach po dawnej fabryce obuwia Neptun, na działce przy skrzyżowaniu ulic Pomorskiej i Jana Pawła II. Budynek ma powierzchnię całkowitą wynoszącą 54 tys. mkw., z czego 25 tys. mkw. zajmują lokale handlowo-usługowe. Pod obiektem znajduje się hala garażowa na ponad 600 stanowisk. Otwarcie Galerii Neptun miało miejsce 25 kwietnia bieżącego roku.

Inwestorem budynku jest Galeria Neptun Sp. z o.o. Sp. k. Generalnym wykonawcą jest firma Dekpol Sp. z o.o. Za komercjalizację odpowiada firma Cushman & Wakefield.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Galeria Neptun, Cushman & Wakefield Healey & Baker, Galeria Neptun, Dekpol Deweloper

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.