Nowi najemcy Galerii Neptun

2013.10.21

Spółka Cinema City Poland oraz Spółka LPP S.A. podpisały umowy wynajmu z inwestorem Galerii Neptun w Starogardzie Gdańskim. LPP S.A. wynajęło łącznie około 3 100 m2, na których znajdzie się pięć sklepów spółki: Cropp, House, Mohito, Reserved i Sinsay. Firma Cushman & Wakefield zajmująca się komercjalizacją obiektów będzie jedynym agentem doradczym Galerii Neptun.

Projekt Galerii Neptun składa się z dwóch kondygnacji naziemnych i podziemnego parkingu, który pomieści 636 miejsc postojowych. Obiekt usytuowany jest na terenie byłej fabryki obuwia ?Neptun? w centrum miasta, przy ulicach Pomorskiej i Jana Pawła II. Otwarcie galerii odbyć się ma jesienią 2014 roku.

Spółka LPP S.A. to polska firma z branży odzieżowej, która posiada sieć ponad 1170 sklepów w Polsce i dziesięciu innych europejskich krajów. Siedzibą polskiej firmy jest Gdańsk.

LPP S.A. wynajęło ok.3 100 m2 w Galerii Neptun i przeznaczy tę przestrzeń na pięć swoich marek: Cropp, House, Mohito, Reserved i Sinsay.

Spółka Cinema City Poland planuje zająć powierzchnię 1 800 m2, gdzie w sześciu ekranowym multipleksie pomieścić się będzie mogło około tysiąca widzów.

Firma Dekpol Sp. z o.o. jest generalnym wykonawcą Galerii Neptun, zaś deweloperem całego obiektu jest Galeria Neptun Sp. z o.o. Sp. k.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Galeria Neptun, Cushman & Wakefield Healey & Baker, Dekpol Deweloper

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.