Poszerza się grono najemców Galerii Neptun

2015.09.29

Trzy nowe marki pojawiły się w starogardzkiej Galerii Neptun - Cliff Sport, Abra Meble oraz pizzeria Gruby Benek. Negocjacjami z właścicielem obiektu zajmowała się firma doradcza Cushman & Wakefield, odpowiadająca za komercjalizację budynku.

Cliff Sport podpisał umowę najmu na lokal o powierzchni 116 metrów kwadratowych. W nowym sklepie dostępne są światowe marki np.: Adidas, Nike, Puma, Reebok, New Balance, Converse, Vans, Roxy, Quiksilver, DC, Caterpillar, Merrell, K-Swiss, The North Face, Ipanema, Rider i inne.

Abra Meble jest jednym z największych sieci polskich sklepów meblowych, która funkcjonuje od ponad 25 lat. Najemca wynajął lokal o powierzchni 590 mkw.

Ostatnim z nowych najemców, jaki pojawił się w Galerii Neptun jest pizzeria Gruby Benek założona w 1997 roku. Lokal o powierzchni 56 mkw., poszerzy ofertę gastronomiczną galerii.

Galeria Neptun znajduje się przy skrzyżowaniu ulic Pomorskiej i Jana Pawła II i powstała na działce po byłej fabryce obuwia Neptun. Budynek dysponuje powierzchnią całkowitą wynoszącą 54 tys. mkw., z czego 25 tys. mkw. przypada na powierzchnię handlowo-usługową. Dla zmotoryzowanych przygotowany został parking samochodowy na ponad 600 stanowisk.

Wśród najemców galerii znajdują się m.in. Intermarche, Media Expert, Empik, Smyk, sześć marek LPP S.A. (Reserved, Sinsay, Mohito, House, Cropp i Home&You), H&M, restauracja KFC, sześciosalowy multipleks Cinema City oraz sala zabaw Honolulu i fitness Good Luck Club.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Galeria Neptun

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.