Bank Millennium 10 lat dłużej w Millennium Parku

2017.05.29

Po przedłużeniu umowy najmu na powierzchnię blisko 19 000 m kw. Millennium Park będzie siedzibą Millenium Bank jeszcze przez kolejne 10 lat. Właścicielem parku biurowego jest Commerz Real. Jak informuje, reprezentujący najemcę, Cushman & Wakefield jest to największa transakcja najmu zawarta na polskim rynku biurowym w tym roku.

Kompleks, którego dotyczy rekordowa transakcja mieści się przy ul. Stanisława Żaryna na warszawskim Mokotowie. Bank jest najemcą biurowca od 2008 roku czyli od momentu jego powstania. W negocjacjach dotyczących przedłużenia umowy najemcę reprezentowała firma Cushman & Wakefield, a właściciela parku biurowego reprezentował Savills.

Tak duże umowy najmu na bardzo długi okres zdarzają się w Warszawie niezwykle rzadko

- mówi Roland Holschuh, członek Zarządu Commerz Real.

Decyzja Banku Millennium o pozostaniu w Millennium Park jest zgodna z głównymi priorytetami najemcy, do których zalicza się zapewnienie pracownikom komfortowych warunków pracy w optymalnej lokalizacji, a bankowi odpowiedniej siedziby w wysokiej klasy budynku. Bardzo się cieszymy, że mogliśmy ponownie uczestniczyć w wyborze siedziby głównej Banku Millennium

- mówi Paulina Misiak, Partner w firmie Cushman & Wakefield.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Millennium Park, Cushman & Wakefield Healey & Baker, Savills

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.