Debiutancka inwestycja apartamentowa firmy Yareal w Gdyni

2020.09.01

Pierwsza inwestycja w Gdyni warszawskiego dewelopera powstanie przy Placu Kaszubskim, u zbiegu z ulicą Jana z Kolna. Budowa rozpocząć ma się jeszcze w tym roku.

Apartamentowiec Plac Kaszubski, który powstanie na działce przy ulicy Jana z Kolna będzie miał sześć pięter, na których znajdzie się 38 apartamentów o zróżnicowanych metrażach. Inwestycja dysponowała będzie również podziemną halą garażową.

Nowy apartamentowiec firmy Yareal będzie wyróżniał się nowoczesną bryłą z charakterystycznym zaokrągleniem na rogu i dużymi, wkomponowane w łuk witrynami. W parterze budynku zaplanowano część usługową. Apartamentowiec Plac Kaszubski to łącznie 38 mieszkań o wysokości 3 metrów. Wszystkie apartamenty będą miały balkon, a te zlokalizowane na najwyższej kondygnacji tarasy o powierzchni od 25 do 68 mkw.

W ofercie pojawią się mieszkania o metrażach od 39 do 162 mkw. i układach od 2 do 5 pokoi. W parterze apartamentowca mieściły się będą cztery lokale usługowe, w tym dwa przystosowane do potrzeb małej lub dużej gastronomii. Na tyłach inwestycji zaplanowano zielony teren, tworzący nad podziemnym garażem patio z parkingiem rowerowym i placem zabaw.

Budowa Apartamentowca Plac Kaszubski rozpocznie się pod koniec br., a oddanie inwestycji do użytku zaplanowano na drugą połowę 2022 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.