Apartamentowiec z zaokrąglonym narożnikiem powstaje w Śródmieściu Gdyni

2021.07.27

Yareal realizuje przy reprezentacyjnej osi miasta kameralny apartamentowiec, który domknie pierzeję Placu Kaszubskiego. W ofercie pozostają jeszcze wolne mieszkania.

Rezydencja Plac Kaszubski ma być efektownym apartamentowcem z zaokrąglonym narożnikiem z wyeksponowanymi lokalami usługowymi na parterze.

Łącznie w 6-piętrowym budynku w Śródmieściu zaplanowano 38 apartamentów, z czego ponad połowa znalazła już swoich nowych właścicieli. Wszystkie apartamenty i lokale usługowe zostaną wyposażone w duże, panoramiczne okna sięgające wysokości całej kondygnacji. Wnętrza wspólne budynku będą podkreślały modernistyczny styl inwestycji, których klimat ma nawiązywać do wystroju kamienic.

Z kolei na tyłach Rezydencji Plac Kaszubski zaplanowano zielone patio z placem zabaw i stanowiskami do parkowania rowerów, pod którym znajdzie się podziemny parking mieszczący 38 samochodów. Apartamentowiec, jako pierwszy w Gdyni, spełniać ma wysokie wymagania stawiane inwestycjom ubiegającym się o certyfikat ekologicznego budownictwa BREEAM.

W budynku, który powstaje na ostatniej niezagospodarowanej działce przy Placu Kaszubskim znajdują się jeszcze wolne lokale do kupienia. Większość to 3-pokojowe mieszkania premium o powierzchni od 74 do ponad 90 mkw.

Inwestycja ma zostać oddana do użytku w drugiej połowie 2022 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


  • Gdynianka
    Gość
    2021-07-27 13:42:51
    38 apartamentów i 38 miejsc parkingowych w podziemiu i jeszcze lokale usługowe?
    Tak przewiduję MPZP?

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.