Debiut Yareal na trójmiejskim rynku. Modernistyczna Rezydencja Plac Kaszubski już w budowie

2021.02.01

Oficjalnie rozpoczęła się budowa pierwszej inwestycji firmy Yareal na trójmiejskim rynku. Rezydencja Plac Kaszubski będzie przylegała do biurowca Gdyńskiego Centrum Biznesu.

Rezydencja Plac Kaszubski będzie 6-piętrowym budynkiem mieszkalnym z modernistycznym, zaokrąglonym narożnikiem. Inwestycja oferuje łącznie 38 apartamentów, których wysokość sięgnie prawie 3 metrów.

Przyszli mieszkańcy tego apartamentowca przy Placu Kaszubskim, którzy zakupią mieszkanie na najwyższym piętrze będą dysponowali tarasami o powierzchni nawet 68 mkw. W ofercie znajdują się lokale typu studio o powierzchni ok. 40 mkw., a także apartamenty o metrażach nawet 170 mkw. Modernistyczny charakter budynku podkreśli wykończenie części wspólnych urządzonych w stylu przedwojennych gdyńskich kamienic.

W parterze obiektu od strony placu i ulicy zaplanowano pięć lokali usługowych. Z tyłu budynku, nad garażem podziemnym mieszczącym 38 samochodów, powstanie zielone patio, na którym znajdzie się plac zabaw oraz stanowiska do parkowania rowerów. Rezydencja dysponowała będzie certyfikatem z oceną na poziomie Very Good, jako pierwszy budynek mieszkalny w mieście.

Generalnym wykonawcą inwestycji w Gdyni została firma Mota-Engil Central Europe S.A. Oddanie do użytku Rezydencji Plac Kaszubski zaplanowano na druga połowę 2022 roku.

Nabywców znalazło około 20 proc apartamentów.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


  • senior rafal
    Gość
    2021-03-17 17:18:54
    zdecydowanie za niski budynek ale ładny

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.