Yuniversal rusza z realizacją inwestycji Lirowa

2017.09.26

Pod koniec bieżącego roku rozpocznie się budowa budynku wielorodzinnego na rogu ulic Lirowej i Włodarzewskiej, którego deweloperem jest firma Yuniversal Podlaski. Projekt Lirowa zaoferuje łącznie 72 mieszkania o zróżnicowanym metrażu.

Inwestycja Lirowa powstanie na warszawskiej Ochocie, na rogu ulic Lirowej i Włodarzewskiej i w zależności od miejsca, będzie miał cztery, pięć i siedem kondygnacji. Powierzchnia zabudowy wyniesie 1587 metrów kwadratowych. W budynku znajdą się łącznie 72 mieszkania w układach funkcjonalnych M2 (25 mieszkań), M3 (34 mieszkania) i M4 (13 mieszkań).

Pod obiektem znajdzie się hala garażowa na 84 stanowiska, a na parterze budynku oprócz lokali handlowo-usługowych będą także lokale mieszkalne. Inwestycja Lirowa zaoferuje również zielone patio. Na dachach nad częściami niższymi budynku zaprojektowane są dachy zielone poza wyznaczonymi tarasami i strefami dla urządzeń technicznych.

Obecnie deweloper jest na etapie wyłonienia generalnego wykonawcy. Projekt architektoniczny powstał w Biurze Projektowym Kazimierski i Ryba sp.j. Prace budowlane ruszą przed końcem br.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Biuro Projektów Kazimierski i Ryba, Yuniversal Podlaski

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.