Lira Park w Warszawie już w realizacji

2018.03.01

Firma Totalbud, jako generalny wykonawca przystąpiła do budowy nowej warszawskiej inwestycji mieszkaniowej Lira Park, której deweloperem jest spółka Yuniversal Development. Projekt architektoniczny przygotowało Biuro Projektów Kazimierski i Ryba sp.j.

Lira Park powstaje na Ochocie na rogu ulic Lirowej i Włodarzewskiej o powierzchni zabudowy wynoszącej 1587 metrów kwadratowych. W części nadziemnej – w zależności od segmentu budynku – będzie miał cztery, pięć i siedem kondygnacji. Parter został zagospodarowany pod dwa hola wejściowe oraz lokale handlowo-usługowe i kilka mieszkań.

W ofercie inwestycji Lira Park znajdują się 72 mieszkania w układach - M2 - 25 mieszkań, M3 - 34 mieszkania i M4 - 13 mieszkań. Pod budynkiem zaplanowano halę garażową na 84 miejsca postojowe. Ceny lokali mieszkalnych wahają się w przedziale 9-10 tys. zł za mkw.

W pasie drogowym ulic Włodarzewskiej i Lirowej zaprojektowano niskie krzewy okrywowe. Wokół przebudowywanej stacji trafo znajdą się pergole z pnączami. Na patio między częściami budynku będą trawy ozdobne i byliny wyeksponowane na tle roślin zimozielonych liściastych i iglastych. Na dachach nad częściami niższymi budynku znajdą się dachy zielone poza wyznaczonymi tarasami i strefami dla urządzeń technicznych.

Lira Park powstaje w 20 proc. ze środków własnych i w 80 proc. z kredytów w bankach SBR Bank w Szepietowie oraz Banku Spółdzielczym w Ostrowi Mazowieckiej. Oddanie inwestycji do użytku zaplanowano do 31 stycznia 2020 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Lira Park, Biuro Projektów Kazimierski i Ryba, Yuniversal Development, Totalbud

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.