Na południu Łodzi powstaje kameralna inwestycja mieszkaniowa


2022.04.25
Autor: Urbanity.pl
Przy ulicach Dzwonowej i Przewodniej w Łodzi trwa już budowa najnowszej inwestycji mieszkaniowej spółki Yuniversal Development - Osiedle DzwoNova.

W marcu bieżącego roku rozpoczęła się budowa osiedla budynków wielorodzinnych DzwoNova, którego deweloperem jest spółka Yuniversal Development, natomiast generalnym wykonawcą inwestycji została firma Totalbud z Warszawy. Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia Biprowłók.

Osiedle DzwoNova składa się z trzech budynków wielorodzinnych o wysokości trzech kondygnacji, w których znajdzie się łącznie 60 mieszkań. Obiekty podzielone zostały na A, B i C. W budynku A znajdzie się 9 mieszkań od kawalerek po lokale trzypokojowe. Budynek B zaoferuje 24 mieszkania w takim samym układzie, natomiast w budynku C zaplanowano jedno mieszkanie jednopokojowe, 23 mieszkania dwupokojowe i trzy mieszkania trzypokojowe.

Każde mieszkanie posiadało będzie pokój dzienny, sypialnię, kuchnię lub aneks kuchenny oraz łazienkę. Budynki nie są podpiwniczone.

Budowa rozpoczyna się kaskadowo na wszystkich trzech budynkach jednocześnie. Obecnie wykonawca kończy wykopy fundamentowe i niebawem rozpocznie właściwe prace fundamentowe. Konstrukcja budynków będzie gotowa do połowy sierpnia. Stan surowy zamknięty inwestycja osiągnie w listopadzie. Osiedle DzwoNova ma być gotowe w lipcu 2023 roku.

Inwestycja powstaje na działce o powierzchni 6 634 mkw., przy ulicach Dzwonowej i Przewodniej. Łączna powierzchnia zabudowy wyniesie 1501 mkw.

Inne wiadomości o Osiedle DzwoNova, Yuniversal Development, Biprowłók, Totalbud

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.