Inwestycja z segmentu premium na Bielanach w Warszawie

2021.01.19

Ruszyły prace budowlane na działce przy Alei Słowiańskiej 23 na warszawskich Bielanach, gdzie Yuniversal Development realizuje budynek mieszkalny o podwyższonym standardzie.

Totalbud S.A., jako generalny wykonawca rozpoczął budowę budynku usługowo-mieszkaniowego przy Alei Słowiańskiej 23 na Bielanach. Deweloperem jest Yuniversal Development sp. z o.o., a za projekt architektoniczny odpowiada pracownia Pole Architekci.

Powierzchnia zabudowy 6-kondygnacyjnego budynku, w tym jedna kondygnacja podziemna to 730 metrów kwadratowych. W ramach inwestycji powstanie obiekt z 30 lokalami, przy czym 10 to lokale mieszkalne, zaś 20 to lokale usługowe. W podziemnej hali garażowej zaplanowano miejsca na 30 aut.

Na poziomach od 0 do +4 budynku Słowiańska 23 o powierzchni całkowitej na poziomie 4 177 mkw., znajdą się lokale usługowe zamieszkania zbiorowego w charakterze aparthotelu. Ta część zajmie 54,31 proc. powierzchni użytkowej obiektu. Z kolei na kondygnacjach od +1 do +4 przeważają już mieszkania 3-, 4- i 5-pokojowe.

Inwestycja na Bielanach o charakterystycznej elewacji przestrzennej w układzie ramowym wykończona zostanie tynkiem imitującym kamień szlachetny. W płaszczyznę przestrzennej elewacji wkomponowane są okna i loggie, natomiast od strony południowej pojawiają się balkony. Dachy budynku zaprojektowano jako płaskie, a w części obniżonej od strony południowej jako tarasy użytkowe.

Słowiańska 23 wybudowana zostanie w przeciągu 1,5 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Słowiańska 23, Yuniversal Development, Totalbud, Pole Architekci

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.