Gotowa Lira Park na warszawskiej Ochocie

2020.09.25

Budynek mieszkalny Lira Park na Ochocie uzyskał już wszystkie dokumenty odbiorcze i został przekazany do użytku. Generalnym wykonawcą inwestycji była firma Totalbud.

Lira Park to budynek wielorodzinny, który stanął na ponad 300 kolumnach CMC ze względu na grunt stanowiący pozostałość po Jeziorze Żoliborskim z okresu międzylodowcowego. Inwestycja zlokalizowana jest na działce u zbiegu ulic Lirowej i Włodarzewskiej.

Generalny wykonawca - firma Totalbud - po uzyskaniu wszystkich dokumentów odbiorczych przekazała do użytku inwestorowi budynek. W obiekcie znajdują się 72 mieszkania w rozkładach - M2 (25 mieszkań), M3 (34 mieszkania) i M4 (13 mieszkań). Powierzchnia zabudowy wyniosła 1587 mkw.

Wraz z inwestorem wykazaliśmy całkowite zrozumienie i życzliwość wobec wielu nabywców lokali w Lirze Park i zmieniliśmy układy funkcjonalne w 28 mieszkaniach, przy czym skala zmian była od niewielkiej po radykalną. Tak na przykład na I piętrze pięć mieszkań ma częściowo zielone tarasy. Trzy inne mieszkania mają tarasy jeszcze większe, a zatem dające kolejne możliwości ich atrakcyjnego wykorzystania. Z kolei w lokalu na III piętrze jest największy z tarasów w tym obiekcie – ma ponad 90 mkw. - komentuje inżynier budowy z ramienia Totalbudu Paulina Woźna.

Za projekt architektoniczny odpowiada Biuro Projektów Kazimierski i Ryba, a deweloperem budynku przy Lirowej 26 jest firma Yuniversal Development.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Lira Park, Biuro Projektów Kazimierski i Ryba, Yuniversal Development, Totalbud

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.