Waryński S.A. sprzedaje biurowiec na Woli


2018.01.15
Autor: Urbanity.pl
Biurowiec EQlibrium, który oddany został do użytku w 2017 roku, został wystawiony przez firmę Waryński S.A. na sprzedaż. Budynek zlokalizowany jest na warszawskiej Woli.

Biurowiec EQlibrium to nowoczesny budynek biurowy, oferujący 9 549 metrów kwadratowych powierzchni najmu w standardzie technicznym klasy A oraz 870 mkw. powierzchni handlowo-usługowej na parterze. Inwestycja realizowana była zgodnie z zasadami zrównoważonego budownictwa, czego zwieńczeniem jest certyfikat BREEAM na poziomie Very Good.

Warszawski biurowiec, który oficjalne otwarcie miał w czerwcu 2017 roku, jest w pełni skomercjalizowany. Głównym najemcą budynku jest zajmująca 7 000 mkw. powierzchni biurowej firma PGNiG Obrót Detaliczny. Do pozostałych najemców należą SGS Polska, Holding Firm Krimarg, OptiBuy oraz Global Sourcingu. Powierzchnię usługową zajmuje sieć siłowni Fitness 24 Seven.

Projekt architektoniczny EQlibrium powstał w pracowni S.A.M.I. Architekci Mariusz Lewandowski i Wspólnicy Sp. z o.o. W transakcji sprzedaży Waryński S.A. doradza BNP Paribas Real Estate.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.