Startuje budowa warszawskiego biurowca EQlibrium


2015.09.10
Autor: Urbanity.pl
Firma Budimex została wybrana na generalnego wykonawcę warszawskiego budynku biurowego EQlibrium, który powstanie na działce u zbiegu ulic Jana Kazimierza i Ordona. Inwestorem projektu jest Grupa Waryński.

Biurowiec EQlibrium będzie dysponował powierzchnią najmu wynoszącą 10,5 tys. metrów kwadratowych i 2-kondygnacyjnym podziemnym parkingiem samochodowym na 113 stanowisk. Budynek, który składał się będzie z dwóch połączonych brył - jedenasto- i sześciokondygnacyjnej, zaoferuje biura w standardzie technicznym klasy A.

Pierwsze prace budowlane rozpoczną się 16 września bieżącego roku, a ich generalnym wykonawcą została firma Budimex. Inwestorem biurowca jest Grupa Waryński, dla której będzie to pierwsza realizowana inwestycja biurowa. Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia architektoniczna S.A.M.I. Architekci Mariusz Lewandowski i Wspólnicy Sp. z o.o.

EQlibrium posiadał będzie certyfikat BREEAM na poziomie very good. Wśród umów jakie zostały już podpisane znajdują się m.in. z firmą SGS Polska oraz siecią siłowni Fitness24Seven.

Wartość inwestycji wynosi około 56 mln zł. Oddanie biurowca do użytku planowane jest na pierwszy kwartał 2017 roku.

Inne wiadomości o Biurowiec EQlibrium, Budimex, S.A.M.I. Architekci, Waryński Grupa Holdingowa

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.