Biurowiec EQlibrium z zakończonymi pracami konstrukcyjnymi


2016.05.12
Autor: Urbanity.pl
Zakończyła się budowa kolejnego etapu warszawskiego budynku biurowego EQlibrium, który powstaje na działce przy ulicy Jana Kazimierza na Woli. Pierwsi najemcy mają się wprowadzić do biurowca w styczniu 2017 roku.

Biurowiec EQlibrium, który powstaje przy skrzyżowaniu ulic Jana Kazimierza i Ordona, będzie miał 10 500 metrów kwadratowych powierzchni komercyjnej i składał się z dwóch połączonych brył - 6-, i 11-kondygnacyjnej. Biura oferowane w ramach inwestycji wykonane zostaną w standardzie klasy A. Miejsca parkingowe zaplanowano w 2-kondygnacyjnej podziemnej hali garażowej, gdzie znajdzie się 113 stanowisk.

Warszawski budynek jest pierwszym projektem biurowym realizowanym przez Grupę Waryński. Obiekt dysponował będzie certyfikatem BREEAM na poziomie very good.

Budowa biurowca EQlibrium jest w bardzo zaawansowanej fazie. Budynek ma już swoją docelową wysokość i kształt. Obecnie trwają prace z przygotowaniem elewacji, a w środku prowadzone są prace murowe i instalacyjne. Generalny wykonawca inwestycji - firma Budimex - przygotowuje się do podłączenia biurowca do sieci ciepłowniczej, wodociągowej i kanalizacyjnej.

Prace budowlane mają zakończyć się w czwartym kwartale tego roku, a pierwsi najemcy wprowadzą się do swoich biur w styczniu 2017 roku. Projekt architektoniczny powstał w pracowni S.A.M.I. Architekci Mariusz Lewandowski i Wspólnicy Sp. z o.o.

Inne wiadomości o Biurowiec EQlibrium, Budimex, S.A.M.I. Architekci, Waryński Grupa Holdingowa

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.