Biurowiec EQlibrium w Warszawie oficjalnie otwarty


2017.06.14
Autor: Urbanity.pl
13 czerwca odbyła się uroczystość otwarcia budynku biurowego EQlibrium w Warszawie, który jest pierwszym biurowcem zrealizowanym przez Grupę Waryński. Pracownia architektoniczna S.A.M.I. Architekci Mariusz Lewandowski i Wspólnicy Sp. z o.o. odpowiada za projekt obiektu.

Biurowiec EQlibrium powstał przy zbiegu ulic Jana Kazimierza i Ordona na warszawskiej Woli. Inwestycja składa się z dwóch połączonych brył jedenasto- i sześciokondygnacyjnej. Łączna powierzchnia to około 10 500 metrów kwadratowych, wykończona w standardzie klasy A. Pod biurowcem znajduje się 2-poziomowa hala garażowa na 114 stanowisk.

EQlibrium, oprócz biur to również przestrzeń handlowo-usługowa, która wynajęta została przez m.in. siłownię Fitness24Seven. Biurowiec posiada również zadaszony parking rowerowy oraz szatnie wyposażone w prysznice. Reprezentacyjny, przestronny hol główny, w którym zlokalizowana jest recepcja,
łączy ze sobą dwie bryły budynku.

Warszawski budynek jeszcze na miesiąc przed oddaniem do użytku został w całości skomercjalizowany. Wśród najemców są takie firmy jak: spółka PGNiG Obrót Detaliczny Sp. z o.o., SGS Polska Sp. z o.o., OptiBuy Sp. z o.o., Holding Firm Krimarg oraz Waryński S.A. Grupa Holdingowa.

Biurowiec dysponuje certyfikatem BREEAM na poziomie very good. Generalnym wykonawcą budynku była firma Budimex S.A.

Inne wiadomości o Biurowiec EQlibrium, Budimex, S.A.M.I. Architekci, Waryński Grupa Holdingowa

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.