EQlibrium w Warszawie już z wiechą


2016.06.16
Autor: Urbanity.pl
Budowa budynku biurowego EQlibrium, który powstaje przy skrzyżowaniu ulic Jana Kazimierza i Ordona na warszawskiej Woli, wkroczyła w kolejną fazę. Waryński S.A. Grupa Holdingowa i Budimex S.A. zawiesiły wiechę na biurowcu, a to oznacza, że realizacja inwestycji dobiega końca.

EQlibrium to pierwszy biurowiec, który realizowany jest przez Grupę Waryński. Inwestycja składa się z dwóch połączonych brył - 11- i 6-kondygnacyjnej. Łączna powierzchnia najmu budynku wyniesie 10 500 metrów kwadratowych w standardzie klasy A. Pod biurowcem znajdzie się 2-kondygnacyjna hala garażowa na 113 stanowisk.

Warszawski budynek będzie posiadał certyfikat BREEAM na poziomie very good. Obecnie w obiekcie trwają roboty związane z montażem unikalnej elewacji oraz prace wykończeniowe i instalacyjne wewnątrz budynku.

Pierwsze prace budowlane ruszyły we wrześniu 2015 roku, a pierwsi najemcy będą mogli się przeprowadzić do biurowca EQlibrium w styczniu 2017 roku. Generalnym wykonawcą jest firma Budimex, natomiast projekt architektoniczny przygotowała pracownia S.A.M.I. Architekci Mariusz Lewandowski i Wspólnicy Sp. z o.o.

Wśród najemców obiektu znajdziemy takie firmy jak: SGS Polska czy Holding Firm Krimarg. Część usługową wzbogaci sieć siłowni Fitness24Seven oraz przedszkole "Ala ma Kota".

Inne wiadomości o Biurowiec EQlibrium, Budimex, S.A.M.I. Architekci, Waryński Grupa Holdingowa

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.