Rozpoczęła się budowa Osiedla Gama w Warszawie


2015.11.09
Autor: Urbanity.pl
Po otrzymaniu przez spółkę Unidevelopment S.A., prawomocnego pozwolenia na budowę Osiedla Gama, na działce przy ulicy Kondratowicza ruszyły prace budowlane.

Osiedle Gama, które powstaje przy ulicy Kondratowicza 37 na warszawskim Targówku, składało się będzie z 127 mieszkań oraz ponad 4000 metrów kwadratowych powierzchni handlowo-usługowej. Metraże mieszkań zostały rozplanowane od 30 do 94 mkw, a ich ceny zaczynają się od 6940 zł za mkw. Pod budynkiem mieścić się będzie hala garażowa na 205 stanowisk.

Wejście do części mieszkalnej prowadzić będzie przez lobby. Dodatkowo powstaną również pomieszczenia do przechowywania i serwisowania rowerów oraz wewnętrzne patio.

Projekt architektoniczny powstał na deskach pracowni JEMS Architekci, a generalnym wykonawcą jest firma Unibep. Oddanie inwestycji do użytku zaplanowano na pierwszy kwartał 2017 roku.


Inne wiadomości o Osiedle Gama, JEMS Architekci, Unibep, Unidevelopment

Komentarze


  • malik
    Gość
    2015-11-09 18:13:25
    Nie wygląda jakoś specjalnie atrakcyjnie zwłaszcza w porównaniu z inwestycją JW Construction Bliska Wola.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.